Type to search

SPRÁVY

Matovičova sestra PODRAZILA premiérovi nohy: „Môžete sa hanbiť!“

Každý z nás potrebuje podporu zo strany rodiny i priateľov, ktorí ho podržia v ťažkých časoch. To však neznamená, že nemôžu mať iný názor tak, ako v prípade premiérovej sestry. Aj keď by si mnohí mysleli, že bude verne stáť za milovaným bratom, opak je pravdou.


Sestra Igora Matoviča sa v posledných dňoch otvorene vyjadruje k aktuálnej politickej situácií v našej krajine. Aj keď by si mnohí občania mohli myslieť, že iba slepo stojí za vyhláseniami svojho brata, opak je pravdou. Nešetrí kritikou a najnovšie ju nahnevala zrejme celá koaličná strana OĽaNO.

 

Zuzanu hlavne rozčúlil komentár na sociálnej sieti zo strany ministra obrany Jaroslava Naďa. Protestujúcich Slovákov nazval opicami, bitkármi, extrémistami a psychopatmi. ,,Dokedy sa budú vraj “Obyčajní ľudia“ – poslanci a ministri s platom 5-6000 eur vyvyšovať nad naozaj obyčajných ľudí s platom 500 eur a hovoriť o nich, že sú lúza a opice?“ namrzene sa spýtala.


Politikov upozornila, že práve občania sa im skladajú na lukratívne výplaty a oplátkou za to sa im dostane iba výsmech a pohŕdanie. ,,Tí ľudia hľadajú a potrebujú pochopenie a nie vaše primitívne posmešky a ponižovanie. Viete o tom, vážení vraj Obyčajní poslanci a ministri, že arogancia je len zásterka duševnej chudoby a duchovného prázdna arogantného človeka? Môžete sa hanbiť,“ dodala.


sk_SKSlovak
sk_SKSlovak